
calcActive())">
687,45 €
Exkl. Steuern:
577,69 €
584,33 €
Exkl. Steuern:
491,03 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034141
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0090, 6", Flens → flens, Max. werkdruk 10 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0090 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwinstallatie. Met een indrukwekkende NW van 150 mm (6 inch) en een maximaal werkdruk van 10 bar, biedt deze mestafsluiter betrouwbare prestaties. De flens naar flens aansluiting zorgt voor een naadloze installatie. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De ARZO0090150000 is robuust gebouwd met een lengte van 60 mm en een hoogte van 523 mm. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de MZ Mestafsluiter Art.0090!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 63 |
| B (mm) | 415 |
| C (mm) | 130 |
| D (mm) | 150 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 221 |
| H (mm) | 108 |
| Referentienr. | ARZO0090150000 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 523 |
| L1 (mm) | 150 |
| L2 (mm) | 240 |
| Uitvoering | 6" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
687,45 €
Exkl. Steuern:
577,69 €
584,33 €
Exkl. Steuern:
491,03 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
