
calcActive())">
677,61 €
Exkl. Steuern:
569,42 €
575,97 €
Exkl. Steuern:
484,01 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034310
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0080/0550, 6" - Hydraulisch, flens → flens, max. 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0080/0550, 6" is een krachtige hydraulische mestafsluiter die perfect is voor jouw mestverwerkingssysteem. Met een aansluiting van flens naar flens en een maximale werkdruk van 4 bar, biedt deze mestafsluiter betrouwbare prestaties. De dubbelwerkende hydrauliekcilinder zorgt voor soepele en efficiënte bediening. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De MZ Mestafsluiter Art.0080/0550, 6" is de ideale keuze voor het regelen van de meststroom in jouw landbouwbedrijf.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 115 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 68 |
| A (mm) | 115 |
| B (mm) | 60 |
| C (mm) | 99 |
| D (mm) | 145 |
| E (mm) | 198 |
| H (mm) | 581 |
| Referentienr. | ARZO0080150550 |
| D (mm) | M12 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 333 |
| Uitvoering | 6", met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0550 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
677,61 €
Exkl. Steuern:
569,42 €
575,97 €
Exkl. Steuern:
484,01 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
