
calcActive())">
333,40 €
Exkl. Steuern:
280,17 €
283,39 €
Exkl. Steuern:
238,14 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034136
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0072, 6"
De MZ Mestafsluiter Art.0072, 6" is de perfecte keuze voor jouw mestverwerkingssysteem. Deze schuifafsluiter met wigvormige schuifbediening zorgt voor een betrouwbare afsluiting dankzij de flens naar binnendraad aansluitwijze. Met een NW van 145 mm (6") en een maximale werkdruk van 2,5 bar, is deze afsluiter geschikt voor diverse toepassingen. De afmetingen van 180 x 327 x 107,5 mm maken het eenvoudig te installeren. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C en een robuuste constructie is deze mestafsluiter duurzaam en betrouwbaar. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter Art.0072, 6" en ervaar de kwaliteit en prestaties die je nodig hebt.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → binnendraad |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 180 |
| Afmetingen | 6" |
| H (mm) | 327 |
| L1 (mm) | 107,5 |
| Referentienr. | ARZO0072150000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 86 |
| H (mm) | 396 |
| Uitvoering | 6", werkdruk: 2,5 bar |
| Menkenr. | 25974 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
333,40 €
Exkl. Steuern:
280,17 €
283,39 €
Exkl. Steuern:
238,14 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
