
calcActive())">
687,45 €
Exkl. Steuern:
577,69 €
584,33 €
Exkl. Steuern:
491,03 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034269
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0072/0500, 6" - Hydraulisch enkelwerkend, NW 145mm
Op zoek naar een betrouwbare mestafsluiter voor jouw landbouwtoepassingen? De MZ Mestafsluiter Art.0072/0500 is precies wat je nodig hebt. Deze 6" mestafsluiter is hydraulisch enkelwerkend, met een NW van 145mm. Met een schuifafsluiter wigvormig en hydraulische bediening is deze afsluiter van topkwaliteit. De flens naar binnendraad aansluiting zorgt voor een eenvoudige installatie. Met een max. werkdruk van 2,5 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. De MZ Mestafsluiter is uitgevoerd met een hydrauliekcilinder Art. 0500 voor optimale prestaties. Betrouwbaar, duurzaam en efficiënt - de perfecte keuze voor mestverwerkingstoepassingen.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch enkelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → binnendraad |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 145 |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 321 |
| L1 (mm) | 107,5 |
| Referentienr. | ARZO0072150500 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 86 |
| H (mm) | 757 |
| Uitvoering | 6", met hydrauliekcilinder Art. 0500 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
687,45 €
Exkl. Steuern:
577,69 €
584,33 €
Exkl. Steuern:
491,03 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
