
calcActive())">
666,25 €
Exkl. Steuern:
559,87 €
566,31 €
Exkl. Steuern:
475,89 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034300
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0075/0510, 6", Hydraulisch enkelwerkend, NW 145mm
De MZ Mestafsluiter Art.0075/0510 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Deze 6" hydraulisch enkelwerkende schuifafsluiter met wigvormige schuifbediening zorgt voor een vlotte en nauwkeurige controle over de meststroom. Dankzij de flens naar flens aansluiting en een NW van 145mm is installatie een fluitje van een cent. Met een max. werkdruk van 2,5 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter bestand tegen zware omstandigheden. De uitvoering met hydrauliekcilinder Art. 0510 garandeert optimale prestaties. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter en ervaar het gemak van hoogwaardige kwaliteit en betrouwbaarheid.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch enkelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 323 |
| L1 (mm) | 107,5 |
| Ø 1 (mm) | 145 |
| Referentienr. | ARZO0075150510 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 711 |
| Uitvoering | 6", met hydrauliekcilinder Art. 0510 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
666,25 €
Exkl. Steuern:
559,87 €
566,31 €
Exkl. Steuern:
475,89 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
