
calcActive())">
235,05 €
Exkl. Steuern:
197,52 €
199,79 €
Exkl. Steuern:
167,89 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034193
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0040, 6" - Schuifafsluiter, NW 95mm, Max. werkdruk 4 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0040, 6" is dé oplossing voor een efficiënte mestafsluiting. Met een NW van 95mm en een maximale werkdruk van 4 bar, biedt deze schuifafsluiter wigvormige precisie. De bediening is moeiteloos dankzij de spindel en het temperatuurbereik van -15° tot +80°C maakt deze afsluiter veelzijdig inzetbaar. Met een compacte afmeting van 100,5 x 234 mm (L x h) past deze afsluiter perfect in jouw mestverwerkingssysteem. Betrouwbaarheid en duurzaamheid zijn gegarandeerd met de MZ Mestafsluiter Art.0040, 6".
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Binnendraad → binnendraad |
| NW (mm) | 95 |
| NW (inch) | 4" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15° → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| L (mm) | 100,5 |
| H (mm) | 234 |
| Ø 1 (mm) | 95 |
| Referentienr. | ARZO0040100000 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 308 |
| Uitvoering | 4", met spindel |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
235,05 €
Exkl. Steuern:
197,52 €
199,79 €
Exkl. Steuern:
167,89 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
