
calcActive())">
1.100,50 €
Exkl. Steuern:
924,79 €
935,42 €
Exkl. Steuern:
786,07 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51035054
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Draaikoppeling (MZ)
De MZ Draaikoppeling (MZ) is de perfecte oplossing voor een efficiënte mestverwerking. Met een uitvoering van Art.0720 (72), inclusief afvoer en 8 gaats bevestiging, is deze draaikoppeling van topkwaliteit. Met een diameter van 150 mm en een lengte van 133 mm is hij geschikt voor diverse toepassingen. Het huis is gemaakt van G20 UNI 5007 en de kogel heeft een diameter van 1/2" van chroomstaal DIN 100 Cr6. De O-ring van NBR 75.Shore zorgt voor een optimale afdichting. Met een theoretische werkdruk van 6 bar en een GY huistestdruk van 16 bar voldoet deze draaikoppeling aan de hoogste normen. Betrouwbaarheid en duurzaamheid zijn gegarandeerd dankzij de tolerantie volgens DIN 5401. Kies voor de MZ Draaikoppeling voor een probleemloze mestverwerking!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | Art.0720 (72), met afvoer, 6", 8 gaats |
| Ø (mm) | 150 |
| L (mm) | 133 |
| D (mm) | 290 |
| L (mm) | 240 |
| F (mm) | 20 |
| G (mm) | 3/8" |
| D (mm) | 12 |
| Werkdruk (bar) | 6 |
| Flens | 6" |
| Referentienr. | ARZO0720150000 |
| Beschrijving | Huis: G20 UNI 5007 Kogel-Ø: 1/2" van chroomstaal DIN 100 Cr6 O-ring: NBR 75.Shore Theoretische werkdruk: 6 bar GY huistestdruk: 16 bar Tolerantie volgens DIN 5401 1 V |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.100,50 €
Exkl. Steuern:
924,79 €
935,42 €
Exkl. Steuern:
786,07 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
