
calcActive())">
1.100,50 €
Exkl. Steuern:
924,79 €
935,42 €
Exkl. Steuern:
786,07 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51035055
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Draaikoppeling (MZ)
De MZ Draaikoppeling (MZ) is de perfecte oplossing voor jouw mestverwerkingssysteem. Met een uitvoering van Art.0720 (72), inclusief afvoer en 8\" flens met 8 gaats bevestiging, biedt deze draaikoppeling optimale prestaties. Met een diameter van 200 mm, lengte van 133 mm en een werkdruk van 6 bar, is dit een betrouwbare toevoeging aan jouw systeem. Het huis is gemaakt van G20 UNI 5007 en de kogel heeft een diameter van 1/2\" van chroomstaal DIN 100 Cr6. Met een theoretische werkdruk van 6 bar en een GY huistestdruk van 16 bar voldoet deze draaikoppeling aan hoge kwaliteitsnormen. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met de MZ Draaikoppeling en ervaar efficiëntie en betrouwbaarheid in één product.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | Art.0720 (72), met afvoer, 8", 8 gaats |
| Ø (mm) | 200 |
| L (mm) | 133 |
| D (mm) | 350 |
| L (mm) | 295 |
| F (mm) | 20 |
| G (mm) | 3/8" |
| D (mm) | 12 |
| Werkdruk (bar) | 6 |
| Flens | 8" |
| Referentienr. | ARZO0720200000 |
| Beschrijving | Huis: G20 UNI 5007 Kogel-Ø: 1/2" van chroomstaal DIN 100 Cr6 O-ring: NBR 75.Shore Theoretische werkdruk: 6 bar GY huistestdruk: 16 bar Tolerantie volgens DIN 5401 1 V |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.100,50 €
Exkl. Steuern:
924,79 €
935,42 €
Exkl. Steuern:
786,07 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
