
calcActive())">
2,94 €
Exkl. Steuern:
2,47 €
2,50 €
Exkl. Steuern:
2,10 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073555
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 zwart 3/8" UNF 2¼" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 met zwarte afwerking heeft een afmeting van 3/8" UNF en een lengte van 2¼". De bout heeft een stevige zeskantkop die zorgt voor een goede grip bij het aandraaien. Dankzij de 8.8 kwaliteitsklasse is deze bout sterk en geschikt voor belastingen tot 800 N/mm² treksterkte. Het fijne UNF-draad met 24 draden per inch zorgt voor een stabiele verbinding. De bout heeft een diameter van 9,53 mm en een kophoogte van 5,95 mm. Deze uitvoering is betrouwbaar voor gebruik in machines, werkplaatsen en industriële toepassingen.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 5,95 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (mm) | 0,56 |
| B (mm) | 25 |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 24 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2,94 €
Exkl. Steuern:
2,47 €
2,50 €
Exkl. Steuern:
2,10 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
