
calcActive())">
4,90 €
Exkl. Steuern:
4,12 €
4,18 €
Exkl. Steuern:
3,51 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074474
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 UNF 1/2"x3½" zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal met kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een halve inch UNF fijne draad en een lengte van 3½ inch. De zwarte afwerking biedt extra bescherming tegen slijtage en geeft een nette uitstraling. De kop heeft een zeskantvorm en is 7,9 mm hoog. De bout heeft 20 draden per inch en een schroefdraad over een deel van de lengte, wat zorgt voor stevige bevestiging. Met een treksterkte van 800 N/mm² is deze bout geschikt voor zware toepassingen in industrie en werkplaats. Betrouwbaar voor montage en onderhoud van machines en metalen constructies.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 7,9 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 1/2 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4,90 €
Exkl. Steuern:
4,12 €
4,18 €
Exkl. Steuern:
3,51 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
