
calcActive())">
5,89 €
Exkl. Steuern:
4,95 €
5,01 €
Exkl. Steuern:
4,21 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074713
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/8"x3½ Zwart
De zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 met UNC-draad 5/8"x3½" is sterk en betrouwbaar voor montage in zware constructies. De bout heeft een zeskantkop voor stevige grip bij het aandraaien. De treksterkte van 800 N/mm² zorgt voor een hoge belastbaarheid. Met een lengte van 89 mm en zwarte afwerking is de bout goed bestand tegen slijtage en roestvorming. Deze uitvoering met grove UNC-draad (11 draden per inch) is geschikt voor toepassingen waar snelle montage nodig is. De bout voldoet aan ISO 4014 en heeft een kophoogte van 10,23 mm en schroefdraadlengte van 38 mm.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 1/2 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
5,89 €
Exkl. Steuern:
4,95 €
5,01 €
Exkl. Steuern:
4,21 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
