
calcActive())">
7,85 €
Exkl. Steuern:
6,60 €
6,68 €
Exkl. Steuern:
5,61 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51075181
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 3/4"x3½" Zwart
De zeskantbout DIN 931 3/4"x3½" is gemaakt van sterk staal in klasse 8.8. Deze bout heeft een UNC-draad met 10 gangen per inch en voldoet aan ISO 4014. De kop heeft een zeskantvorm met een hoogte van 12,56 mm, wat zorgt voor stevige grip bij het aandraaien. De bout heeft deels schroefdraad tot 45 mm en een totale lengte van 89 mm. Met een treksterkte van 800 N/mm² is hij geschikt voor stevige mechanische verbindingen. De zwarte oppervlakte laag biedt extra bescherming tegen slijtage en roest. Geschikt voor industriële toepassingen waar betrouwbare verbinding nodig is.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 12,56 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 19,05 (3/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 3 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/4" |
| B (mm) | 45 |
| Aantal draden per inch | 10 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
7,85 €
Exkl. Steuern:
6,60 €
6,68 €
Exkl. Steuern:
5,61 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
