
calcActive())">
1,96 €
Exkl. Steuern:
1,65 €
1,67 €
Exkl. Steuern:
1,40 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073551
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Verzinkt Staal 8.8 UNC 3/8"x3"
De zeskantbout DIN 931 verzinkt staal 8.8 UNC 3/8"x3" is een sterke bout voor montage in machines, staalconstructies en werkplaatsgebruik. De bout heeft een diameter van 9,53 mm en een lengte van 76 mm. De draad is 3/8" UNC met 16 draden per inch. De zeskantkop van 9/16" zorgt voor een stevige grip bij het aandraaien. Met een treksterkte van 800 N/mm² voldoet deze bout aan de eisen voor klasse 8.8. Het verzinkte staal geeft extra bescherming tegen roest. Dankzij de DIN 931 norm en ISO 4014 nummer past deze bout goed binnen standaard toepassingen in industrie en werkplaats.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 6,17 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 3 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| B (mm) | 25 |
| S (inch) | 9/16" |
| Aantal draden per inch | 16 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1,96 €
Exkl. Steuern:
1,65 €
1,67 €
Exkl. Steuern:
1,40 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
