
calcActive())">
3,43 €
Exkl. Steuern:
2,88 €
2,92 €
Exkl. Steuern:
2,45 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074470
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 UNF 1/2"x2" zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft een fijne UNF-draad van 1/2"x2". De bout is sterk en geschikt voor stevige verbindingen in machines en metaalconstructies. De treksterkte is 800 N/mm², wat zorgt voor een vaste en veilige montage. De zwarte afwerking geeft extra bescherming tegen slijtage en vocht. Met een zeskantkop van 3/4 inch is de bout eenvoudig aan te draaien met sleutel of dop. Lengte van de schacht is 2 inch, draaddeel 32 mm. Geschikt voor gebruik in industrie, werkplaats en montagewerk waar precisie en kracht belangrijk zijn.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 7,9 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 12,7 (1/2") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/2" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 |
| Ø d (inch) | 1/2" |
| B (mm) | 32 |
| S (inch) | 3/4 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3,43 €
Exkl. Steuern:
2,88 €
2,92 €
Exkl. Steuern:
2,45 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
