
calcActive())">
0,89 €
Exkl. Steuern:
0,75 €
0,76 €
Exkl. Steuern:
0,64 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073009
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
14% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 1/4"x2" Zwart
De zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 1/4"x2" zwart is een sterke bout voor vaste en duurzame verbindingen. Deze bout heeft een zeskantkop voor stevige grip met sleutel of dop. De schroefdraad is UNC met 20 draden per inch. De bout is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De diameter is 6,35 mm (1/4") en de lengte 52 mm (2"). De zwarte afwerking geeft extra bescherming tegen slijtage en een nette uitstraling. De bout valt onder ISO-norm 4014 en past goed in industriële toepassingen en werkplaatsen.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 4,14 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 6,35 (1/4") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 1/4" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 |
| Ø d (inch) | 1/4" |
| B (mm) | 19 |
| S (inch) | 7/16 |
| Aantal draden per inch | 20 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,89 €
Exkl. Steuern:
0,75 €
0,76 €
Exkl. Steuern:
0,64 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
