
calcActive())">
3,93 €
Exkl. Steuern:
3,30 €
3,33 €
Exkl. Steuern:
2,80 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074708
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Staal 8.8 UNC 5/8"x2 1/4 Zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van staal in klasse 8.8. De bout heeft een diameter van 5/8 inch (15,88 mm) en een lengte van 2 1/4 inch (57 mm). De draad is van het type UNC met 11 draden per inch. De kop heeft een zeskantvorm en een hoogte van 10,23 mm, wat zorgt voor goede grip bij montage. De bout heeft een zwarte afwerking die extra bescherming geeft tegen slijtage en roest. Met een treksterkte van 800 N/mm² is hij geschikt voor stevige verbindingen in metalen constructies, machines en andere toepassingen in de industrie en werkplaats.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 10,23 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 38 |
| Aantal draden per inch | 11 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3,93 €
Exkl. Steuern:
3,30 €
3,33 €
Exkl. Steuern:
2,80 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
