
calcActive())">
5,89 €
Exkl. Steuern:
4,95 €
5,01 €
Exkl. Steuern:
4,21 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074692
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 zwart UNF 9/16" x 2.25"
De zeskantbout DIN 931 staal 8.8 zwart UNF 9/16" x 2.25" is een sterke bout voor zware bevestigingen. De bout is gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De draad is UNF met 18 gangen per inch. De kop is zeskantig met een hoogte van 9,1 mm en een sleutelwijdte van 13/16". De bout heeft een diameter van 9/16" (14,29 mm) en een lengte van 2 1/4" (ongeveer 57 mm). De zwarte afwerking geeft extra bescherming tegen slijtage. Geschikt voor gebruik in industrie en werkplaats waar stevige verbindingen gevraagd zijn.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 9,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 14,29 (9/16") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 9/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 9/16" |
| B (mm) | 35 |
| S (inch) | 13/16 |
| Aantal draden per inch | 18 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
5,89 €
Exkl. Steuern:
4,95 €
5,01 €
Exkl. Steuern:
4,21 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
