
calcActive())">
1,15 €
Exkl. Steuern:
0,97 €
0,98 €
Exkl. Steuern:
0,82 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073030
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 UNF 5/16"x1¼" zwart
Deze zeskantbout DIN 931 is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8. De bout heeft een fijne UNF-draad met maat 5/16" en een lengte van 1¼ inch. De kop heeft een zeskantvorm die goed grip geeft bij vast- en losdraaien. De zwarte afwerking beschermt tegen slijtage en geeft een nette uitstraling. De bout heeft een treksterkte van 800 N/mm² en is geschikt voor stevige verbindingen in machines, metalen constructies en voertuigen. Door de gedeeltelijke schacht is de bout ideaal voor verbindingen waarbij de krachten goed verdeeld moeten worden.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 5,16 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 1/4 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| S (mm) | 0,5 |
| B (mm) | 22 |
| S (inch) | 1/2 |
| Aantal draden per inch | 24 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1,15 €
Exkl. Steuern:
0,97 €
0,98 €
Exkl. Steuern:
0,82 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
