
calcActive())">
0,58 €
Exkl. Steuern:
0,49 €
0,50 €
Exkl. Steuern:
0,42 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073025
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 Verzinkt Staal 8.8 UNC 5/16"x1½
De zeskantbout DIN 931 van verzinkt staal 8.8 met UNC-draad 5/16"x1½ is sterk en goed bestand tegen roest. De verzinking beschermt het staal tegen vocht en vuil, wat de levensduur verlengt. Deze bout heeft een zeskantkop die stevig vastgedraaid kan worden met sleutelmaat 1/2 inch. De draad is grof (UNC) met 18 draden per inch en zorgt voor een stevige grip in metaal. Door de treksterkte van 800 N/mm² is de bout geschikt voor zware verbindingen. Met een lengte van 38 mm en draaddiepte van 22 mm voldoet hij aan DIN 931 en ISO 4014 normen, wat past binnen veeleisende montageklussen in werkplaats en industrie.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 5,15 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 7,94 (5/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 5/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 5/16" |
| B (mm) | 22 |
| S (inch) | 1/2" |
| Aantal draden per inch | 18 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
0,58 €
Exkl. Steuern:
0,49 €
0,50 €
Exkl. Steuern:
0,42 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
