
calcActive())">
1,96 €
Exkl. Steuern:
1,65 €
1,67 €
Exkl. Steuern:
1,40 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073552
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 staal 8.8 UNF 3/8"x1½" zwart
Deze zeskantbout DIN 931 van staal 8.8 heeft fijne UNF-draad 3/8"x1½" en een zwarte afwerking. De bout combineert sterke trekkracht met een nette, strakke vorm. Met een treksterkte van 800 N/mm² is hij geschikt voor stevige verbindingen in machines, staalconstructies of reparaties. De zeskantkop maakt vastdraaien eenvoudig met een sleutel. De bout heeft een draadlengte van 25 mm en 24 draden per inch. Gemaakt van staal met kwaliteitsklasse 8.8 en voorzien van ISO 4014 normering, biedt hij betrouwbaarheid en maatvastheid voor industrieel en werkplaatsgebruik.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 5,95 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 9,53 (3/8") |
| Draadsoort | UNF |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 3/8" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Zwart |
| L (inch) | 1 1/2 |
| Ø d (inch) | 3/8" |
| S (mm) | 0,56 |
| B (mm) | 25 |
| S (inch) | 9/16 |
| Aantal draden per inch | 24 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1,96 €
Exkl. Steuern:
1,65 €
1,67 €
Exkl. Steuern:
1,40 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
