
calcActive())">
25,20 €
Exkl. Steuern:
21,18 €
21,42 €
Exkl. Steuern:
18,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049469
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hazet steeksleutel 5⁄8" x 3⁄4" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 5/8" x 3/4" en een lengte van 220,9 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse toepassingen. De steeksleutel is voorzien van slanke koppen, een extra stabiel HAZET-Doppel-T-Profiel en een maulstellung van 15°. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de DIN 895 norm. De verchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid en een professionele uitstraling. Deze Made in Germany steeksleutel met Amerikaanse maten is een must-have voor elke gereedschapskist. Maak elke klus moeiteloos af met de Hazet Steeksleutel.
Weitere Informationen
| Marke | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 5/8" x 3/4" |
| Lengte (mm) | 220,9 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 220.9 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 5⁄8 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 3⁄4 |
| Kopdikte a | 6,7 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
25,20 €
Exkl. Steuern:
21,18 €
21,42 €
Exkl. Steuern:
18,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
