
calcActive())">
29,33 €
Exkl. Steuern:
24,65 €
24,93 €
Exkl. Steuern:
20,95 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049466
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hazet steeksleutel 25⁄32" x 7⁄8" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 25/32" x 7/8" en een lengte van 238,9 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse toepassingen. De steeksleutel is voorzien van slanke koppen en een extra stabiel HAZET-Doppel-T-Profiel voor optimale prestaties. De Amerikaanse maten en een maulstellung van 15° maken het gebruiksgemak compleet. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de DIN 895 norm. De verchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid en een professionele uitstraling. Ontdek de kwaliteit van Made in Germany met deze Hazet Steeksleutel.
Weitere Informationen
| Marke | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 25/32" x 7/8" |
| Lengte (mm) | 238,9 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 238.9 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 25⁄32 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 7⁄8 |
| Kopdikte a | 7 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
29,33 €
Exkl. Steuern:
24,65 €
24,93 €
Exkl. Steuern:
20,95 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
