
calcActive())">
15,26 €
Exkl. Steuern:
12,82 €
12,97 €
Exkl. Steuern:
10,90 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049467
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hazet steeksleutel 3⁄8" x 7⁄16", 155.7 mm, verchroomd, chroom-vanadium, din 895
De Hazet Steeksleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 3/8" x 7/16" en een lengte van 155,7 mm is deze steeksleutel perfect voor nauwkeurig werk. De slanke koppen en het extra stabiele HAZET-Doppel-T-Profiel zorgen voor optimale prestaties. Met een maulstellung van 15° en Amerikaanse maten is deze steeksleutel veelzijdig in gebruik. Gemaakt in Duitsland volgens de hoogste normen, voldoet deze steeksleutel aan DIN 895. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en afgewerkt met een verchroomde laag voor duurzaamheid. Een betrouwbaar en professioneel gereedschap voor elke klus.
Weitere Informationen
| Marke | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 3/8" x 7/16" |
| Lengte (mm) | 155,7 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 155.7 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 3⁄8 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 7⁄16 |
| Kopdikte a | 4,6 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
15,26 €
Exkl. Steuern:
12,82 €
12,97 €
Exkl. Steuern:
10,90 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
