
calcActive())">
37,73 €
Exkl. Steuern:
31,71 €
32,07 €
Exkl. Steuern:
26,95 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049465
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hazet steeksleutel 1" x 1 1/8" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een hoogwaardig handgereedschap van Duitse makelij, ontworpen voor precisiewerk. Met zijn slanke koppen en extra stabiele HAZET-Doppel-T-Profiel biedt deze steeksleutel optimale grip en controle. De steeksleutel heeft een Amerikaanse maatvoering en een verchroomde afwerking voor duurzaamheid en een professionele uitstraling. Met een lengte van 284,2 mm en een maulstellung van 15° is deze steeksleutel ideaal voor diverse klussen. Vervaardigd uit hoogwaardig chroom-vanadium staal en voldoet aan de DIN 895 norm. Kies voor kwaliteit en precisie met de Hazet Steeksleutel, een betrouwbare metgezel voor elke klus.
Weitere Informationen
| Marke | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutels |
| Sleutelmaat (mm) | 1" x 1 1/8" |
| Lengte (mm) | 284,2 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 284.2 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 1 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 1.1⁄8 |
| Kopdikte a | 8,4 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
37,73 €
Exkl. Steuern:
31,71 €
32,07 €
Exkl. Steuern:
26,95 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
