
calcActive())">
18,27 €
Exkl. Steuern:
15,35 €
15,53 €
Exkl. Steuern:
13,05 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049461
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hazet steeksleutel 1⁄2" x 9⁄16" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een onmisbaar gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 1/2" x 9/16" en een lengte van 172,4 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse toepassingen. De steeksleutel heeft slanke koppen en een extra stabiel HAZET-Doppel-T-Profiel voor optimale prestaties. De Amerikaanse maten en de verchroomde afwerking geven deze steeksleutel een professionele uitstraling. Voldoet aan de DIN 895 norm en is vervaardigd in Duitsland. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium materiaal voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Voeg deze Made In Germany steeksleutel toe aan je gereedschapscollectie voor efficiënt en nauwkeurig werk.
Weitere Informationen
| Marke | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 1/2" x 9/16" |
| Lengte (mm) | 172,4 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 172.4 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 1⁄2 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 9⁄16 |
| Kopdikte a | 5,1 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
18,27 €
Exkl. Steuern:
15,35 €
15,53 €
Exkl. Steuern:
13,05 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
