
calcActive())">
44,87 €
Exkl. Steuern:
37,71 €
38,14 €
Exkl. Steuern:
32,05 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049460
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hazet steeksleutel 1 1/16" x 1 1/4" chroom-vanadium din 895
De Hazet Steeksleutel is een hoogwaardig handgereedschap van Duits vakmanschap. Met een slank ontwerp en extra stabiel HAZET-Doppel-T-Profiel, biedt deze steeksleutel optimale prestaties. De steeksleutel heeft een sleutelmaat van 1 1/16" x 1 1/4" en een lengte van 303,8 mm. De verchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid en een professionele uitstraling. Met een maulstellung van 15° en Amerikaanse maten voldoet deze steeksleutel aan DIN 895 normen. Gemaakt van chroom-vanadium staal, is deze steeksleutel geschikt voor diverse klussen. Kies voor kwaliteit, kies voor de Hazet Steeksleutel.
Weitere Informationen
| Marke | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 1 1/16" x 1 1/4" |
| Lengte (mm) | 303,8 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 303.8 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 1.1⁄16 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 1.1⁄4 |
| Kopdikte a | 9 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
44,87 €
Exkl. Steuern:
37,71 €
38,14 €
Exkl. Steuern:
32,05 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
