
calcActive())">
38,29 €
Exkl. Steuern:
32,18 €
32,55 €
Exkl. Steuern:
27,35 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51030408
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Tecomec 3-Wege Kugelhahn IG 1" - PP, 16 bar, 60°C
De Tecomec 3-Wege Kogelkraan is een betrouwbare keuze voor jouw beregeningssysteem. Met een maximale werkdruk van 16 bar en een temperatuurbestendigheid tot 60°C, biedt deze kraan duurzame prestaties. De kraan is gemaakt van hoogwaardig PP-materiaal en heeft een 3-weg ontwerp voor efficiënte doorstroming. Met een IG 1" aansluiting en handige draadinzetstukken voor eenvoudige bevestiging, is deze kraan praktisch in gebruik. Met een compact ontwerp van 98.5 mm lang en 73 mm breed past deze kraan gemakkelijk in jouw beregeningssysteem. Kies voor kwaliteit en functionaliteit met de Tecomec 3-Wege Kogelkraan voor optimale irrigatie.
Weitere Informationen
| Marke | Tecomec |
|---|---|
| Draad (BSP) | 1" |
| Druk (bar) | 16 |
| L (mm) | 98.5 |
| A (mm) | 73 |
| B (mm) | 42 |
| Max. werkdruk (bar) | 16 |
| C (mm) | 53 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 69 |
| Type | 1 |
| Materiaal / oppervlakte | PP |
| Bevestiging inschroefdraad | 2 x M8 |
| Aansluitwijze | IG 1" |
| Type ventiel | 3-Wege |
| H (mm) | 46.5 |
| O (mm) | 20 |
| P (mm) | 37 |
| T (mm) | 25 |
| Q (mm) | M8 |
| G (mm) | 23 |
| Temperatuur (°C) | 60 |
| F (inch) | 1" |
| N (mm) | 25 |
| Uitvoering | Ventil mit Dauerdurchfluss |
| M (mm) | 47 |
| Beschrijving | Met draadinzetstuk voor bevestiging |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
38,29 €
Exkl. Steuern:
32,18 €
32,55 €
Exkl. Steuern:
27,35 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
