
calcActive())">
58,02 €
Exkl. Steuern:
48,76 €
49,33 €
Exkl. Steuern:
41,45 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51030410
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Tecomec 3-Wege Kugelhahn IG 1 1/4" - PP, 10 bar, 60°C
De Tecomec 3-Wege Kogelkraan is een betrouwbare keuze voor jouw beregeningssysteem. Met een maximale werkdruk van 10 bar en een temperatuurbestendigheid tot 60°C, biedt deze kraan duurzame prestaties. De kraan is gemaakt van hoogwaardig PP-materiaal en heeft een 3-weg ontwerp voor efficiënte doorstroming. Met een IG 1 1/4" aansluiting en handige draadinzetstukken voor eenvoudige bevestiging, is deze kogelkraan een essentieel onderdeel van jouw irrigatiesysteem. Met een compact ontwerp en solide constructie is deze kraan een slimme investering voor langdurig gebruik. Maak jouw beregeningssysteem compleet met de Tecomec 3-Wege Kogelkraan!
Weitere Informationen
| Marke | Tecomec |
|---|---|
| Draad (BSP) | 1 1/4" |
| Druk (bar) | 10 |
| L (mm) | 108.5 |
| A (mm) | 80 |
| B (mm) | 42 |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| C (mm) | 50 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 82 |
| Type | 1 |
| Materiaal / oppervlakte | PP |
| Bevestiging inschroefdraad | 2 x M8 |
| Aansluitwijze | IG 1 1/4" |
| Type ventiel | 3-Wege |
| H (mm) | 53.5 |
| O (mm) | 20 |
| P (mm) | 43 |
| T (mm) | 26 |
| Q (mm) | M8 |
| G (mm) | 25 |
| Temperatuur (°C) | 60 |
| F (inch) | 1 1/4" |
| N (mm) | 25 |
| Uitvoering | Ventil mit Dauerdurchfluss |
| M (mm) | 53.5 |
| Beschrijving | Met draadinzetstuk voor bevestiging |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
58,02 €
Exkl. Steuern:
48,76 €
49,33 €
Exkl. Steuern:
41,45 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
