
calcActive())">
72,66 €
Exkl. Steuern:
61,06 €
61,76 €
Exkl. Steuern:
51,90 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51030417
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Tecomec 3-Wege Kugelhahn IG 1 1/2" - Max. werkdruk 10 bar
De Tecomec 3-Wege Kogelkraan IG 1 1/2" is een betrouwbare keuze voor jouw beregeningssysteem. Met een maximale werkdruk van 10 bar en een temperatuurbestendigheid tot 60°C, biedt deze kraan optimale prestaties. Het PP-materiaal zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een 3-Wege ventiel en een T-boring is deze kraan perfect voor toepassingen waarbij een permanente doorstroming vereist is. De kraan is eenvoudig te monteren dankzij het draadinzetstuk en de 3 x M8 bevestiging. Met afmetingen van 126 x 87 x 49 mm past deze kraan perfect in jouw beregeningssysteem. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de Tecomec 3-Wege Kogelkraan IG 1 1/2".
Weitere Informationen
| Marke | Tecomec |
|---|---|
| Draad (BSP) | 1 1/2" |
| Druk (bar) | 10 |
| L (mm) | 126 |
| A (mm) | 87 |
| B (mm) | 49 |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| C (mm) | 60 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 99 |
| Type | 2 |
| Materiaal / oppervlakte | PP |
| Bevestiging inschroefdraad | 3 x M8 |
| Aansluitwijze | IG 1 1/2" |
| Type ventiel | 3-Wege |
| H (mm) | 62.5 |
| O (mm) | 27 |
| P (mm) | 51 |
| T (mm) | 28 |
| Q (mm) | M8 |
| G (mm) | 28 |
| Temperatuur (°C) | 60 |
| F (inch) | 1 1/2" |
| N (mm) | 34 |
| Uitvoering | Ventil mit Dauerdurchfluss |
| M (mm) | 66 |
| Beschrijving | Met draadinzetstuk voor bevestiging |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
72,66 €
Exkl. Steuern:
61,06 €
61,76 €
Exkl. Steuern:
51,90 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
