
calcActive())">
87,52 €
Exkl. Steuern:
73,55 €
74,40 €
Exkl. Steuern:
62,52 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51030418
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Tecomec 3-Wege Kugelhahn IG 2" - Max. werkdruk 10 bar
De Tecomec 3-Wege Kogelkraan IG 2" is een betrouwbare keuze voor jouw beregeningssysteem. Met een maximale werkdruk van 10 bar en gemaakt van duurzaam PP-materiaal, is deze kraan ontworpen om lang mee te gaan. De kraan heeft een 3-weg ontwerp en een IG 2" aansluiting, waardoor hij eenvoudig te installeren is. Met een temperatuurbestendigheid tot 60°C en een ventiel met permanente doorstroming, is deze kraan geschikt voor verschillende toepassingen. Met zijn compacte afmetingen van 148.5 x 110 x 75 mm past hij gemakkelijk in jouw beregeningssysteem. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de Tecomec 3-Wege Kogelkraan IG 2".
Weitere Informationen
| Marke | Tecomec |
|---|---|
| Draad (BSP) | 2" |
| Druk (bar) | 10 |
| L (mm) | 148.5 |
| A (mm) | 110 |
| B (mm) | 75 |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| C (mm) | 75 |
| D (mm) | 25 |
| E (mm) | 115 |
| Type | 2 |
| Materiaal / oppervlakte | PP |
| Bevestiging inschroefdraad | 3 x M8 |
| Aansluitwijze | IG 2" |
| Type ventiel | 3-Wege |
| H (mm) | 73 |
| O (mm) | 43 |
| P (mm) | 51 |
| T (mm) | 30 |
| Q (mm) | M8 |
| G (mm) | 30 |
| Temperatuur (°C) | 60 |
| F (inch) | 2" |
| N (mm) | 78 |
| Uitvoering | Ventil mit Dauerdurchfluss |
| M (mm) | 81 |
| Beschrijving | Met draadinzetstuk voor bevestiging |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
87,52 €
Exkl. Steuern:
73,55 €
74,40 €
Exkl. Steuern:
62,52 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
