
calcActive())">
67,87 €
Exkl. Steuern:
57,03 €
57,68 €
Exkl. Steuern:
48,47 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51030413
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Tecomec 3-Wege Kugelhahn IG 1 1/2" - PP, 10 bar, 126mm L
De Tecomec 3-Wege Kogelkraan is een betrouwbare keuze voor jouw beregeningssysteem. Met een maximale werkdruk van 10 bar en een lengte van 126mm, biedt deze kogelkraan duurzame prestaties. Gemaakt van hoogwaardig PP-materiaal, is deze kraan bestand tegen temperaturen tot 60°C. De 3-Wege functie zorgt voor flexibiliteit in de waterstroom. Met een 1 1/2" binnendraad aansluiting en een eenvoudige installatie dankzij het draadinzetstuk, is deze kogelkraan een essentieel onderdeel van jouw beregeningssysteem. Betrouwbaar, duurzaam en efficiënt - precies wat je nodig hebt voor een optimale irrigatie. Bestel de Tecomec 3-Wege Kogelkraan vandaag nog en optimaliseer jouw beregeningssysteem!
Weitere Informationen
| Marke | Tecomec |
|---|---|
| Draad (BSP) | 1 1/2" |
| Druk (bar) | 10 |
| L (mm) | 126 |
| A (mm) | 89 |
| B (mm) | 49 |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| C (mm) | 80 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 99 |
| Type | 2 |
| Materiaal / oppervlakte | PP |
| Bevestiging inschroefdraad | 3 x M8 |
| Aansluitwijze | IG 1 1/2" |
| Type ventiel | 3-Wege |
| H (mm) | 62.5 |
| O (mm) | 27 |
| P (mm) | 51 |
| T (mm) | 28 |
| Q (mm) | M8 |
| G (mm) | 28 |
| Temperatuur (°C) | 60 |
| F (inch) | 1 1/2" |
| N (mm) | 34 |
| Uitvoering | Ventil mit Dauerdurchfluss |
| M (mm) | 66 |
| Beschrijving | Met draadinzetstuk voor bevestiging |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
67,87 €
Exkl. Steuern:
57,03 €
57,68 €
Exkl. Steuern:
48,47 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
