
calcActive())">
77,70 €
Exkl. Steuern:
65,29 €
66,05 €
Exkl. Steuern:
55,50 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51030415
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Tecomec 3-Wege Kugelhahn IG 2" - Max. druk 10 bar
De Tecomec 3-Wege Kogelkraan IG 2" is een betrouwbare keuze voor jouw beregeningssysteem. Met een maximale druk van 10 bar en een temperatuurbestendigheid tot 60°C, biedt deze kraan optimale prestaties. Het PP-materiaal zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een 3-weg ontwerp en een permanente doorstroomfunctie, is deze kraan perfect voor efficiënte irrigatie. De kraan is eenvoudig te installeren dankzij het draadinzetstuk en de 2 x M8 bevestiging. Met een compacte afmeting van 148.5 x 110 x 49 mm past deze kraan gemakkelijk in jouw systeem. Kies voor kwaliteit en prestaties met de Tecomec 3-Wege Kogelkraan IG 2"!
Weitere Informationen
| Marke | Tecomec |
|---|---|
| Draad (BSP) | 2" |
| Druk (bar) | 10 |
| L (mm) | 148.5 |
| A (mm) | 110 |
| B (mm) | 49 |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| C (mm) | 130 |
| D (mm) | 25 |
| E (mm) | 115 |
| Type | 1 |
| Materiaal / oppervlakte | PP |
| Bevestiging inschroefdraad | 2 x M8 |
| Aansluitwijze | IG 2" |
| Type ventiel | 3-Wege |
| H (mm) | 73 |
| O (mm) | 43 |
| P (mm) | 51 |
| T (mm) | 30 |
| Q (mm) | M8 |
| G (mm) | 30 |
| Temperatuur (°C) | 60 |
| F (inch) | 2" |
| N (mm) | 78 |
| Uitvoering | Ventil mit Dauerdurchfluss |
| M (mm) | 81 |
| Beschrijving | Met draadinzetstuk voor bevestiging |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
77,70 €
Exkl. Steuern:
65,29 €
66,05 €
Exkl. Steuern:
55,50 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
