
calcActive())">
2.447,59 €
Exkl. Steuern:
2.056,80 €
2.080,45 €
Exkl. Steuern:
1.748,28 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032240
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 6150 liter per minuut en een aansluiting van 60 mm, levert deze pomp topprestaties voor jouw agrarische behoeften. De MEC 6150 wordt aangedreven door een 1 3/8", 6 splines aandrijving en draait met een snelheid van 540 omw/min in een linkse draairichting. Dankzij het automatische smeersysteem en de overdruk- en onderdrukventielen is deze vacuümpomp eenvoudig te onderhouden en veilig in gebruik. Voor optimale prestaties dien je de voorgeschreven compressorolie en tandwielhuisolie te gebruiken. Kies voor betrouwbaarheid en efficiëntie met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 6150 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 5000 M LA SX D60 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.447,59 €
Exkl. Steuern:
2.056,80 €
2.080,45 €
Exkl. Steuern:
1.748,28 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
