
calcActive())">
2.077,74 €
Exkl. Steuern:
1.746,00 €
1.766,08 €
Exkl. Steuern:
1.484,10 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032276
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 6150 liter per minuut en een aansluiting van 60 mm, levert deze pomp topprestaties. De MEC 6150 is uitgerust met een cilindrische as van 32 mm en draait rechtsom. Het gedwongen smeersysteem zorgt voor een optimale smering, terwijl het overdruk- en onderdrukventiel de veiligheid waarborgen. Voor gebruik dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en de olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Kies voor betrouwbaarheid en efficiëntie met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 6150 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | MEC 5000 P LF DX D60 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.077,74 €
Exkl. Steuern:
1.746,00 €
1.766,08 €
Exkl. Steuern:
1.484,10 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
