
calcActive())">
2.395,40 €
Exkl. Steuern:
2.012,94 €
2.036,09 €
Exkl. Steuern:
1.711,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032279
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor mestverwerking en biogastechniek? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 6150 liter per minuut en aandrijving van 1 3/8", 6 splines, levert deze pomp topprestaties. De MEC serie staat bekend om zijn betrouwbaarheid en efficiëntie. Met een toerental van 1000 omw/min en automatische smeringssysteem is deze vacuümpomp gemakkelijk in gebruik. Het overdrukventiel en onderdrukventiel van 1 1/2" zorgen voor optimale prestaties. Vul de compressorolie en tandwielhuis met de voorgeschreven olie voor gebruik. Kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 6150 l/min en ervaar hoogwaardige kwaliteit en prestaties in mestverwerking en biogastechniek.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 6150 |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 5000 D LA SX D60 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.395,40 €
Exkl. Steuern:
2.012,94 €
2.036,09 €
Exkl. Steuern:
1.711,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
