
calcActive())">
6.539,10 €
Exkl. Steuern:
5.495,04 €
5.558,23 €
Exkl. Steuern:
4.670,78 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032334
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE 40.87)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat? Dan is de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE 40.87) precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 15210 l/min en een aansluiting van 100 mm is deze pomp ideaal voor mestverwerking en biogastechniek. De hydrauliekmotor zorgt voor een efficiënte aandrijving in de rechter draairichting. Dankzij het automatische smeersysteem en de overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 1 1/2" en 2 1/2" is deze vacuümpomp eenvoudig in onderhoud. Vul voor gebruik de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20. Kies voor betrouwbaarheid en prestaties met de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE 40.87)!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | Hydrauliekmotor |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 15210 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Draad | Overdrukventiel 1 1/2" Onderdrukventiel 2 1/2" |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Met hydraulische motor rechtsdraaiend BALLAST 16000 H LA DX UL D100 40,87 |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 2 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
6.539,10 €
Exkl. Steuern:
5.495,04 €
5.558,23 €
Exkl. Steuern:
4.670,78 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
