
calcActive())">
5.349,10 €
Exkl. Steuern:
4.495,04 €
4.546,73 €
Exkl. Steuern:
3.820,78 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032305
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat? De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 15210 l/min en aansluiting van 100 mm, is deze pomp ideaal voor mestverwerking en biogastechniek. De cilindrische as met een diameter van 32 mm zorgt voor een efficiënte aandrijving in rechtsdraaiende richting. Voorzien van automatische smering en overdruk- en onderdrukventielen voor optimale prestaties. Vul voor gebruik het tandwielhuis met de voorgeschreven olie voor een lange levensduur. Kies voor betrouwbaarheid en kracht met de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE).
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 15210 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Draad | Overdrukventiel 1 1/2" Onderdrukventiel 2 1/2" |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | Voor V-snaaraandrijving, rechtsdraaiend BALLAST 16000 P LA DX UL D100 |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 2 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
5.349,10 €
Exkl. Steuern:
4.495,04 €
4.546,73 €
Exkl. Steuern:
3.820,78 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
