
calcActive())">
5.349,10 €
Exkl. Steuern:
4.495,04 €
4.546,73 €
Exkl. Steuern:
3.820,78 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032262
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die garant staat voor duurzaamheid en efficiëntie? De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 15210 liter per minuut en een aansluiting van 100 mm, is deze pomp perfect voor mengmestverwerkingstoepassingen. De automatische smering zorgt voor een probleemloze werking, terwijl het overdrukventiel van 1 1/2" en onderdrukventiel van 2 1/2" zorgen voor optimale prestaties. Vul de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20 voor gebruik. Met zijn aftakasaansluiting van 1 3/8" en luchtinjectiekoeling is deze vacuümpomp een betrouwbare keuze voor elke boerderij. Kies voor kwaliteit, kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 15210 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Draad | Overdrukventiel 1 1/2" Onderdrukventiel 2 1/2" |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Aftakasaansluiting 1 3/8", 6 splines,1.000 omw./min. linksdraaiend BALLAST 16000 MA LA SX UL D100, met luchtinjectiekoeling |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 2 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
5.349,10 €
Exkl. Steuern:
4.495,04 €
4.546,73 €
Exkl. Steuern:
3.820,78 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
