
calcActive())">
4.851,00 €
Exkl. Steuern:
4.076,47 €
4.123,35 €
Exkl. Steuern:
3.465,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032303
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung)
De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung) is de ideale keuze voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 13845 l/min en een aansluiting van 100 mm, levert deze vacuümpomp topprestaties. De cilindrische as met een diameter van 32 mm zorgt voor een betrouwbare aandrijving in de rechter draairichting. Dankzij de automatische smering en luchtinjectiekoeling is deze pomp duurzaam en onderhoudsvriendelijk. Voor optimale prestaties dient de pomp gevuld te worden met specifieke compressorolie en tandwielhuisolie. Met een overdrukventiel van 2" en een onderdrukventiel van 1 1/2" is deze vacuümpomp van Battioni Pagani een betrouwbare keuze voor elke agrarische professional.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 13845 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | BALLAST 13500 P LA DX D100 LONG LIFE met luchtinjectiekoeling |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.851,00 €
Exkl. Steuern:
4.076,47 €
4.123,35 €
Exkl. Steuern:
3.465,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
