
calcActive())">
4.193,00 €
Exkl. Steuern:
3.523,53 €
3.564,05 €
Exkl. Steuern:
2.995,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032255
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat en efficiënt koelt? De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (LONG LIFE mit Luftinjektorkühlung) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 11137 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, levert deze pomp indrukwekkende prestaties. De automatische smering zorgt voor een probleemloze werking, terwijl het overdrukventiel van 2" en onderdrukventiel van 1 1/2" de veiligheid waarborgen. Vul voor gebruik de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20. Kies voor duurzaamheid en efficiëntie met de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11137 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | BALLAST 11000 M LA SX D80 LONG LIFE met luchtinjectiekoeling |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.193,00 €
Exkl. Steuern:
3.523,53 €
3.564,05 €
Exkl. Steuern:
2.995,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
