
calcActive())">
2.693,73 €
Exkl. Steuern:
2.263,64 €
2.289,67 €
Exkl. Steuern:
1.924,09 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032415
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (Long Life mit Luftinjektorkühlung)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat en voorzien is van luchtinjectiekoeling? De Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast (Long Life mit Luftinjektorkühlung) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 7596 l/min en een aansluiting van 80 mm, levert deze pomp topprestaties voor jouw mestverwerking en biogastechniek behoeften. De automatische smering en het overdrukventiel van 1 1/2" zorgen voor een soepele werking en veiligheid. Vul de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis voor gebruik. Kies voor duurzaamheid en efficiëntie met de Battioni Pagani Vacuümpomp Ballast!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Ballast |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 7596 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | Ballast 7500 P LA DX UL D80 Long Life met luchtinjectiekoeling |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.693,73 €
Exkl. Steuern:
2.263,64 €
2.289,67 €
Exkl. Steuern:
1.924,09 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
