
calcActive())">
638,27 €
Exkl. Steuern:
536,36 €
542,53 €
Exkl. Steuern:
455,91 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034145
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0100, 6" - Sterkere lichaamsstructuur
De MZ Mestafsluiter Art.0100, 6" is een robuuste mestafsluiter met een verbeterde lichaamsstructuur. Deze mestafsluiter is ontworpen voor efficiënte mestverwerking en heeft een NW van 150 mm (6 inch). Met een max. werkdruk van 10 bar is deze afsluiter betrouwbaar en duurzaam in gebruik.
Wat deze nieuwe uitvoering onderscheidt, is de versterkte lichaamsstructuur en de vernieuwde mof. Deze mof elimineert de noodzaak van een roestvrijstalen ring voor afdichting, waardoor alleen de individuele afdichting vervangen hoeft te worden bij slijtage. Dit bespaart tijd en kosten, aangezien de gehele huls niet meer vervangen hoeft te worden. Let op: de nieuwe mof is niet compatibel met de oude versie.
Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Blijf efficiënt werken en minimaliseer onderhoudskosten met de MZ Mestafsluiter Art.0100, 6". Upgrade vandaag nog naar deze verbeterde versie en ervaar het gemak van hoogwaardige mestverwerkingstechnologie.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 63 |
| B (mm) | 415 |
| C (mm) | 130 |
| D (mm) | 150 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 221 |
| H (mm) | 108 |
| Referentienr. | ARZO0100150000 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 523 |
| L1 (mm) | 150 |
| L2 (mm) | 240 |
| Uitvoering | 6" |
| Extra informatie | De nieuwe uitvoering heeft een sterkere lichaamsstructuur en een nieuwe mof, waarvoor geen roestvrijstalen ring nodig is om de afdichting te bevestigen. Dit betekent dat de gehele huls niet meer vervangen hoeft te worden als de afdichting versleten is. U hoeft alleen de individuele afdichting te vervangen. De nieuwe mof is niet uitwisselbaar met de oude mof. Onderdelen voor de oude uitvoering blijven leverbaar. |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
638,27 €
Exkl. Steuern:
536,36 €
542,53 €
Exkl. Steuern:
455,91 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
