
calcActive())">
903,81 €
Exkl. Steuern:
759,50 €
768,24 €
Exkl. Steuern:
645,58 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034353
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0100, 6" (met hendelset)
De MZ Mestafsluiter Art.0100, 6" (met hendelset) is dé oplossing voor een efficiënte mestafsluiting. Met een NW van 150 mm (6"), een werkdruk tot 10 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C, is deze mestafsluiter betrouwbaar in elke situatie. De vernieuwde uitvoering heeft een robuuste lichaamsstructuur en een verbeterde mof, waardoor het vervangen van afdichtingen eenvoudiger is dan ooit. Geen gedoe meer met roestvrijstalen ringen, enkel de individuele afdichting hoeft vervangen te worden. Met de MZ Mestafsluiter bent u verzekerd van duurzaamheid en gemak. Bestel vandaag nog en ervaar het zelf!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Handhendel |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 150 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 10 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 60 |
| A (mm) | 63 |
| B (mm) | 415 |
| C (mm) | 130 |
| D (mm) | 150 |
| D1 (mm) | M12 |
| D2 (mm) | M20 |
| E (mm) | 221 |
| H (mm) | 108 |
| Referentienr. | ARZO0100150933 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 523 |
| L1 (mm) | 150 |
| L2 (mm) | 240 |
| Uitvoering | 6", met hendelset |
| Extra informatie | De nieuwe uitvoering heeft een sterkere lichaamsstructuur en een nieuwe mof, waarvoor geen roestvrijstalen ring nodig is om de afdichting te bevestigen. Dit betekent dat de gehele huls niet meer vervangen hoeft te worden als de afdichting versleten is. U hoeft alleen de individuele afdichting te vervangen. De nieuwe mof is niet uitwisselbaar met de oude mof. Onderdelen voor de oude uitvoering blijven leverbaar. |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
903,81 €
Exkl. Steuern:
759,50 €
768,24 €
Exkl. Steuern:
645,58 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
