
calcActive())">
608,77 €
Exkl. Steuern:
511,57 €
517,45 €
Exkl. Steuern:
434,83 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034299
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0075/0500, 6" - Hydraulisch enkelwerkend, Max. werkdruk 2,5 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0075/0500 is dé oplossing voor een soepele en efficiënte mestafsluiting. Met een wigvormige schuifafsluiter en hydraulische enkelwerkende bediening is deze afsluiter van topkwaliteit. De flens naar flens aansluiting zorgt voor een stevige bevestiging. Met een maximale werkdruk van 2,5 bar en een NW van 6 inch is deze afsluiter krachtig en betrouwbaar. De hydrauliekcilinder Art. 0500 zorgt voor een probleemloze werking. Bestand tegen temperaturen van -15°C tot +80°C. Kortom, de MZ Mestafsluiter Art.0075/0500 is een must-have voor elke mestverwerkingssysteem.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch enkelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 323 |
| L1 (mm) | 107,5 |
| Ø 1 (mm) | 145 |
| Referentienr. | ARZO0075150500 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 757 |
| Uitvoering | 6", met hydrauliekcilinder Art. 0500 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
608,77 €
Exkl. Steuern:
511,57 €
517,45 €
Exkl. Steuern:
434,83 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
