
calcActive())">
559,60 €
Exkl. Steuern:
470,25 €
475,65 €
Exkl. Steuern:
399,71 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034301
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0075/0550, 6" - Hydraulisch dubbelwerkend, Max. werkdruk 2,5 bar
De MZ Mestafsluiter Art.0075/0550 is een krachtige 6" schuifafsluiter met wigvormige schuifbediening en hydraulische dubbelwerkende technologie. Dankzij de flens naar flens aansluiting en een maximale werkdruk van 2,5 bar is deze mestafsluiter ideaal voor efficiënte mestverwerking. Met een NW van 145 mm en een lengte van 180 mm biedt deze afsluiter optimale prestaties. De dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0550 zorgt voor soepele bediening en betrouwbaarheid. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Upgrade je mestverwerkingssysteem met de MZ Mestafsluiter voor optimale controle en prestaties.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Hydraulisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 323 |
| L1 (mm) | 107,5 |
| Ø 1 (mm) | 145 |
| Referentienr. | ARZO0075150550 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 573 |
| Uitvoering | 6", met dubbelwerkende hydrauliekcilinder Art. 0550 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
559,60 €
Exkl. Steuern:
470,25 €
475,65 €
Exkl. Steuern:
399,71 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
