
calcActive())">
323,56 €
Exkl. Steuern:
271,90 €
275,03 €
Exkl. Steuern:
231,12 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034930
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / RIV Hydrauliekcilinders (enkelvoudig werkend)
Op zoek naar een krachtige hydrauliekcilinder voor jouw 4" afsluiter? De RIV Hydrauliekcilinder (enkelvoudig werkend) is precies wat je nodig hebt. Met een werkdruk van 110 tot 170 bar en een stevige verzinkte constructie is deze cilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie. Met een diameter van 16 mm en een lengte van 442 mm staat deze cilinder garant voor betrouwbare prestaties. Bestel vandaag nog en ervaar zelf de kwaliteit en duurzaamheid van de RIV Hydrauliekcilinder!
Weitere Informationen
| Marke | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 4" afsluiter |
| DN | 4" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 442 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 122 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 596 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 110 - 170 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
323,56 €
Exkl. Steuern:
271,90 €
275,03 €
Exkl. Steuern:
231,12 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
