
calcActive())">
323,56 €
Exkl. Steuern:
271,90 €
275,03 €
Exkl. Steuern:
231,12 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034931
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hydrauliekcilinders (enkelvoudig werkend)
Op zoek naar een betrouwbare hydrauliekcilinder voor je 5" afsluiter? De enkelvoudig werkende hydrauliekcilinder van RIV 166 is precies wat je nodig hebt. Met een werkdruk van 110 tot 170 bar en een diameter van 16 mm, is deze cilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie. Dankzij de verzinkte afwerking is deze cilinder duurzaam en bestand tegen zware omstandigheden. Met een lengte van 625 mm en een M30 x 2 draad, past deze cilinder perfect bij jouw mestverwerkingssysteem. Bestel vandaag nog en ervaar de kwaliteit van RIV 166!
Weitere Informationen
| Uitvoering | Voor 5" afsluiter |
|---|---|
| DN | 5" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 442 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 151 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 625 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 110 - 170 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
323,56 €
Exkl. Steuern:
271,90 €
275,03 €
Exkl. Steuern:
231,12 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
