
calcActive())">
412,07 €
Exkl. Steuern:
346,28 €
350,26 €
Exkl. Steuern:
294,34 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034933
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hydrauliekcilinders (enkelvoudig werkend)
Op zoek naar een betrouwbare hydrauliekcilinder voor jouw 8" afsluiter? Dan is deze enkelvoudig werkende hydrauliekcilinder precies wat je nodig hebt. Met een werkdruk tussen 130 en 170 bar is deze cilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie. Dankzij de verzinkte afwerking is deze cilinder duurzaam en bestand tegen zware omstandigheden. Met een diameter van 16 mm en een lengte van 542 mm is deze cilinder precies afgestemd op jouw behoeften. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige hydrauliekcilinder en ervaar het gemak van soepele en efficiënte werking. Bestel nu en optimaliseer jouw mestverwerkingssysteem!
Weitere Informationen
| Uitvoering | Voor 8" afsluiter |
|---|---|
| DN | 8" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 542 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 246 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 821 |
| M (mm) | 23 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 130 - 170 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
412,07 €
Exkl. Steuern:
346,28 €
350,26 €
Exkl. Steuern:
294,34 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
