
calcActive())">
382,57 €
Exkl. Steuern:
321,49 €
325,18 €
Exkl. Steuern:
273,26 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034939
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hydrauliekcilinders (dubbelwerkend)
De dubbelwerkende hydrauliekcilinders van RIV zijn ontworpen voor een optimale werking met 5" afsluiters. Met een werkdruk van 120 tot 250 bar leveren deze cilinders betrouwbare prestaties. De verzinkte afwerking zorgt voor duurzaamheid en een lange levensduur. Met een diameter van 22 mm en een lengte van 229 mm zijn deze cilinders perfect geschikt voor de Gladio-serie. De M10 schroefdraad zorgt voor een eenvoudige installatie. Upgrade je mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige hydrauliekcilinders van RIV voor een efficiënte en probleemloze werking.
Weitere Informationen
| Uitvoering | Voor 5" afsluiter |
|---|---|
| DN | 5" |
| Ø (mm) | 22 |
| F (mm) | 229 |
| A (mm) | 40 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 157 |
| D (mm) | 60 |
| E (mm) | M10 |
| G (mm) | 406 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 120 - 250 |
| Beschrijving | Verzinkt Gladio-serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
382,57 €
Exkl. Steuern:
321,49 €
325,18 €
Exkl. Steuern:
273,26 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
