
calcActive())">
569,43 €
Exkl. Steuern:
478,51 €
484,02 €
Exkl. Steuern:
406,74 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034942
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hydrauliekcilinders (dubbelwerkend)
De dubbelwerkende hydrauliekcilinders van Mister Agri zijn ontworpen voor een optimale werking met 10" afsluiters. Met een werkdruk van 120 tot 250 bar leveren deze hydrauliekcilinders topprestaties. De RIV 162 cilinders uit de Gladio-serie zijn verzinkt en van hoge kwaliteit. Met een diameter van 30 mm en een lengte van 381 mm zijn ze perfect geschikt voor gebruik in mestverwerking en biogastechniek. De cilinders zijn duurzaam en betrouwbaar, waardoor ze een essentiële toevoeging zijn aan jouw landbouwapparatuur. Kies voor kwaliteit en efficiëntie met de hydrauliekcilinders van Mister Agri!
Weitere Informationen
| Uitvoering | Voor 10" afsluiter |
|---|---|
| DN | 10" |
| Ø (mm) | 30 |
| F (mm) | 381 |
| A (mm) | 60 |
| B (mm) | 70 |
| C (mm) | 320 |
| D (mm) | 90 |
| E (mm) | M12 |
| G (mm) | 701 |
| M (mm) | 28 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 120 - 250 |
| Beschrijving | Verzinkt Gladio-serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
569,43 €
Exkl. Steuern:
478,51 €
484,02 €
Exkl. Steuern:
406,74 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
